• 38°15'20.88 N - 26°22'56.4456 E
  • VHF 72

HAKKIMIZDA

Gelecek odaklı projeleriyle, farklı hizmet alanlarıyla, kaliteyi bir bütün olarak sunan Filoğlu Group, kendisini geliştirmeye ve insan için üretmeye devam ediyor. 1993 yılında Sakarya’nın Sapanca ilçesinin Kırkpınar kasabasında bir aile şirketi olarak kuruldu. Hedefinde başarı ve insan odaklılık olduğundan yaptığı çalışmalar ile kısa zamanda önemli mesafeler kat eden firmamız yaptığı başarılı çalışmalarla sektöründe lider firmalar arasına girmeyi başardı. Bu anlamda bir liderlik misyonuna sahip Sayın Fatih Fil’in öncülüğünde, genişleyen şirket ailesine yenilerini de ekleyerek yoluna devam etmektedir.

Geniş hizmet yelpazesine sahip olan Filoğlu Group; marina işletmeciliği,inşaat, hafriyat, madencilik, kalıp teknolojileri, turizm, otelcilik, emlak ve tekstil sektörlerinde Türkiye'nin dört bir yanında faaliyet göstermektedir.

Bizler, teknoloji, inovasyon ve sürdürülebilirlik politikalarına bağlı, güncel ve insan odaklı hizmet anlayışı çatısı altında, üretmek ve hayata geçirmek üzerine güçlü bir profile sahibiz.

Büyük makine parkuru, deneyimli ve uzman kadro, analitik görüşlere sahip ve liderlik vasfı taşıyan yöneticilerimiz ile sizlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Filoğlu Group

FİLOĞLU GRUP WEBSİTE